fbpx

SZKOLENIA

Wiedza jest fundamentem funkcjonowania praktycznie każdej organizacyji. 

Ponieważ Cloud Computingu wymaga nowych kompetencji co przekłada się również na ciągłą ewolucję potrzeb klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych.

Obok proponowanych poniżej programów szkoleń, przygotowujemy również szkolenia „szyte na miarę” dla firm i instytucji, których program jest opracowywany w oparciu o indywidualne potrzeby i oczekiwania klienta.  

Wszystkie szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych trenerów, którzy prezentują najnowszą i sprawdzoną wiedzę,  która powstała poprzez udział w największych projektach technologicznych z obszaru Cloud Computingu w kraju i za granicą. 

Celem naszych szkoleń dla firm jest nie tylko podnisienie kwalyfikacji zespołu. Zwiększanie potancjału pracowników, tak aby byli gotowi do spełaniania obecnych potrzeb organizacji. Jest również przygotownie do realizacji celów przedsiębiorstwa w przyszłości. 

Szkolenie indywidaulne to możliwość wytworzenie swoistej polisy ubezpieczeniowej, jaką jest uporządkowana wiedza. Wiedza taka jest pożądana przez wiele organizacji.  

Do każdego szkolenia podchodzimy elastycznie i realizujemy je w wariantach: 

  • Otwarte 
  • Zamknięte 
  • Wewnętrzne 
  • Indywidualne 

Poniżej znajdziesz propozycje naszych szkoleń.

LISTA PROPONOWANYCH SZKOLEŃ

Jarek Zieliński
Head of Trainings
Napisz do mnie
Krzysztof Górski
Sales Coordinator